Kaishaku

Strona domowa klanu Kaishaku


#1 2010-12-16 14:22:54

 ukasz123

Pełnoprawny członek gangu

Zarejestrowany: 2010-12-03
Posty: 154

Co nowego na battlegroundach

Witam. Chciałbym się z Wami podzielić pierwszymi spostrzeżeniami z nowych battlegroundów.

Zacznę jednak od prawdopodobnie znanego Wam Strand of the Ancients (jest jedną z opcji w przedziale rated 15v15). Otóż machiny oblężnicze przeszły niesamowitą metamorfozę - z prędkości równej biegowi przyspieszyły i teraz pędzą w stronę bram jak wierzchowce graczy (albo niemal). Natomiast podlegają efektom snare i root (harmstring, curse of exhaustion | frost nova, entangling roots). Bez spowolnienia machiny rozjeżdzają wszystkie bramy w około 2 minut. Trudno je też zabić (sprzęt jeszcze niebiesko-zielony). Taktyka stosowana w WotLK (DPS na machiny) jest aktualnie nieskuteczna, konieczne jest spowalnianie ich w każdy możliwy sposób.

I teraz do nowości:

Twin Peaks
Nowy battleground w stylu Capture the Flag. Każda z frakcji startuje w swojej twierdzy. Z flag-room są 3 wyjścia - dwa na każdą ze stron pola bitwy i jedno prowadzące na środek. Od strony pola bitwy wchodząc środkowym wejściem można skręcić w lewo w stronę przejścia na poziom flagi lub wbiec w prawo na balkon nad flag-room-em. Przez środek pola bitwy przepływa rzeka na tyle głęboka, że trzeba ją przepływać. Alternatywą jest most w centrum pola bitwy. Bitwa trwa maksymalnie do 25 minut i warunkiem wygranej jest zdobycie 3 flag przeciwnika. Każda frakcja posiada dwa cmentarze, ale nie jestem jeszcze pewien na jakiej zasadzie postać jest wskrzeszana na tym, a nie innym cmentarzu.
Mapka z moimi spostrzeżeniami z kilku granych przeze mnie BG.
http://images39.fotosik.pl/463/5ee7c76599ff008fm.jpg
Najważniejsze różnice w porównaniu z WSG: dwa cmentarze, duży i otwarty flag-room, tylko jedno wejście na szeroki-balkon, teren utrudniający sprint z jednej bazy do drugiej.
Osobiście bardzo mi się spodobało i ciekawie się grało: dużo stale się dzieje, nie ma kampienia na GY.

Battle for Gilneas
Battleground w stylu Arathi Basin, ale w wersji 10v10. Symetryczna mapa z trzema punktami kontrolnymi dającymi zasoby. Aby wygrać, trzeba zebrać 2000 punktów zasobów. Flagi zostały zaznaczone na poniższej mapie. Grałem tylko raz, więc niewiele mogę powiedzieć o strategiach - w moim przypadku Alliance stosowało taktykę ZERG i wygrało.
http://images45.fotosik.pl/470/a7bdee7f5b604723m.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kszoryultras.pun.pl www.lrrp.pun.pl www.kabum.pun.pl www.genelia-d-souza.pun.pl www.hautecouture.pun.pl