Kaishaku

Strona domowa klanu Kaishaku


#1 2010-12-08 13:30:39

MomoTheKiller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 267

[Organizacja] Rangi w gildii

Długo się nad tym zastanawiałem, postanowiłem zrobić to tak...

Dayimo - Guild Leader - Momcio
Kaishakunin - Oficer - Nex oraz Uki
Kanrisha - Skarbnik - Kajtek

Teraz że tak powiem reszta:

Ronin -> Trial lub osoba poniżej 80 lvl chyba że jest to alt więc dostaje odbicie rangi maina.

Mam problem z nazwaniem regularnego członka gildii, albo będzie to Kaishakun wtedy zmienimy oficera. Macie jakieś propozycje?
Musimy to ustalić gdyż sami wiecie jest luźno ale jednak miejmy jakiś podział. To mobilizuje i eliminuje chaos. Dodatkowo tworzy jakiś porządek - może i złudny ale zawsze.

Czekam na Wasze propozycje.


http://g.bfbcs.com/23459/pc_MomoTheKiller.png

Offline

 

#2 2010-12-08 13:42:20

Uki

Moderator

Skąd: Poznan
Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 161

Re: [Organizacja] Rangi w gildii

poniżej 80 czy 85?? Bo uważam ze trzeba dać 85 ze względu na gotowość do wszystkich wtedy gildiowych eventów.


http://g.bf3stats.com/pc/8qvoeQVH/Ukijeden.png
http://www.bar.mirtankov.net/userbars/b1837226d1edfb6346015bcee2ea2980.png

Offline

 

#3 2010-12-08 13:44:30

MomoTheKiller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 267

Re: [Organizacja] Rangi w gildii

Na dzień dzisiejszy poniżej 80. Nie ma 85 w gildii więc nie bedziemy mieszać. Jak będziemy mieć 85tki, to zrobimy ew jakiś podział. Na teraz to musimy zmobilizować graczy >80 do wbicia poziomu. Bo np. z 80tką zrobić można już ICC które daje doświadczenie lub HC z WOTKL.

Nie jest to jakieś odzielanie na gorszych lepszych tylko po prostu pewna aktywność. Wiadomo że osoba na 30 czy 20 poziomie ma inne cele niż bicie LK w ICC.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szukałem dalej i myślałem o dodaniu rangi dla oficerów. Np. Kepeitai - czyli żołnierz prawa - ale to odniesienie bardziej do policji. Coś na wzór żandarmerii. Kolejna opcja jest おまわりさん co w Kanji znaczy Omawarisan co znaczy Oficera ale znowu w kontekście Policji.... hehehe policyjny język

Zachęcam do aktywności bo jeżeli wybierzemy range i ktoś ją dostanie to musi wiedzieć co to znaczy i czy się z tym zgadza...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zachęcam do aktywności. Bardzo bym chciał otworzyć rekrutację w styczniu dla nowych osób. Nowych i starych tzn np. chciałbym przejąć cześć gildii Myrmidon - tj. około 10 osób.

Zależy mi na tym by "władza" teraźniejsza oraz późniejsza została u nas.

Mamy skarbnika oraz oficerów. Kiedy przyjmiemy kolejne 5 osób utworzymy kolejnego oficera. Chciałbym też zrobić Raid Leadera oraz osobę odpowiedzialna za organizację PVP w gildii.

Uda się nam wtedy zaspokoić szeroki wachlarz graczy, będzie Raid, Social oraz PVP.

Dodatkowo szukamy osoby która zajmie się rekrutacja w WoW.
Lista obowiązków:
- reklama -> tzn. jakiś tekst typu: [Kaishaku] Polish Guild on Earthen Ring is recruting, conditions: 18+ and fluent Polish. Coś w ten deseń. Z czymś takim spamik na Trade.
- wstęp -> czyli krótki wywiad (można spytać się na TS co sądzimy o danej osobie ), wtedy guild invite + podanie + ts = Trial (musimy ustalić ile czasu)
- pomoc -> pomoc nowej osobie, np. jeżeli chcesz to pytaj tego, jak widzisz to zrób itp. Tu liczę na kreatywność i elastyczność takiej osoby

Warunkiem objęcia takiego stanowiska jest duża aktywność i znajomość gry (gildii?? tzn czemu Kaishaku co i jak, dlaczemu podanie a czemu bad company też jest itp.)


http://g.bfbcs.com/23459/pc_MomoTheKiller.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hautecouture.pun.pl www.pokemon-hodowla.pun.pl www.kabum.pun.pl www.kszoryultras.pun.pl www.genelia-d-souza.pun.pl